Firkantskydning

Resultater 3. marts i Frejlev-Vantore

 

børne

 

1                   Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007

127385

Diana Mortensen

BK1

199/10

197/05

396/15


123654

Freya Kristensen

BK2

197/07

197/07

394/14


102291

Kristian Boesen

BK2

199/10

198/07

397/17


133803

Annika Løje

BK2

200/11

190/02

390/13


Total





1577/59


2

Øster Ulslev 124622

Skytteforening 23-016 Jeppe Jensen

BK2

199/10

199/07

398/17


120225

Oscar P. Kristensen

BK1

197/05

198/09

395/14


104598

Niclas Aalborg Jepsen

BK2

197/08

196/09

393/17


130641

Agnethe Ringsing

BK2

196/04

195/04

391/08


Total





1577/56

3 Ravnsborg Skytteforening 23-008







128562

Mikkel Johansen

BK1

196/05

196/11

392/16


125344

Rasmus Nielsen-Borup

BK2

192/05

197/10

389/15


133776

Mikkel Henriksen

BK3

196/06

198/06

394/12


128935

Christian Heising

BK3

195/03

188/04

383/07


Total





1558/50


mix







1 Ravnsborg Skytteforening 23-008







120122

Melika Andersen

J1

200/10

200/08

400/18


111680

Emil M. Jørgensen

J1

197/04

199/11

396/15


124029

Kenni Høj

J1

197/09

200/07

397/16


113898

Kevin Rej

J2

199/11

196/07

395/18


118508

Renè Nielsen

VÅ1

197/10

197/07

394/17


90322

Allan Frost

VÅ1

197/07

197/06

394/13


Total





2376/97


2 Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007







102283

Isabel Boesen

J2

191/04

192/06

383/10


54037

Karl Andersen

SE3

177/03

166/00

343/03


122286

Henrik Mikkelsen

VÅ2

189/05

197/06

386/11


54053

Sonny Strange

VÅ2

196/07

193/04

389/11


54024

Conni Janosz

VÅ3

191/01

190/01

381/02


130853

Karina Andersson

VÅ3

190/02

191/04

381/06


Total





2263/43


stilling







1 Ravnsborg Skytteforening 23-008







118509

Karina Nielsen

US2

175/00

183/02

358/02


111722

Line Munk-Knudsen

US2

187/03

183/03

370/06


53807

Henrik Leon Hansen

VS2

184/01

177/00

361/01

53860

Birgitte Nielsen

VS2

189/02

183/02

372/04

Total





1461/13

2                   Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007

102290

Kim Boesen

VS2

180/01

181/01

361/02

115056

Mikkel Nielsen

US2

175/00

174/00

349/00

54015

Kasper Kristensen

VS3

177/02

176/00

353/02

54013

Kent Boesen

VS3

175/01

178/02

353/03

Total





1416/07

1

127385

Diana Mortensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

197/05

396/15

2

120225

Oscar P. Kristensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/05

198/09

395/14

3

128562

Mikkel Johansen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/05

196/11

392/16

Individuelle resultater: Riffel, 15m - Mesterskab BK1

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1

124622

Jeppe Jensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

199/10

199/07

398/17

2

102291

Kristian Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

198/07

397/17

3

123654

Freya Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

197/07

197/07

394/14

4

104598

Niclas Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/08

196/09

393/17

5

130641

Agnethe Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/04

195/04

391/08

6

117249

Rasmus Clausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/06

195/07

390/13

7

123652

Anna Hansen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/05

195/07

390/12

8

133803

Annika Løje

Frejlev-Vantore Skyttefor..

200/11

190/02

390/13

9

125344

Rasmus Nielsen-Borup

Ravnsborg Skytteforening ..

192/05

197/10

389/15

10

124623

Johan Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

193/06

195/07

388/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1

133776

Mikkel Henriksen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/06

198/06

394/12

2

128916

Siw Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

191/02

196/04

387/06

3

130636

Oliver Romme

Øster Ulslev Skytteforeni..

190/03

195/06

385/09

4

117248

Mille Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/06

194/05

385/11

5

130638

Gustav L. Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

192/04

193/05

385/09

6

124725

Lukas Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/04

195/07

384/11

7

128935

Christian Heising

Ravnsborg Skytteforening ..

195/03

188/04

383/07

8

130985

Nikoline N.S. Jensen

Ravnsborg Skytteforening ..

187/03

190/02

377/05

9

130637

Emil Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

188/02

185/00

373/02

10

128874

Nanna H. Klausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

183/02

177/01

360/03

1

Riffel, 15m - Mesterskab BK4 131713 Anders Jensen

Ravnsborg Skytteforening ..

169/01

162/00

331/01


1

Riffel, 15m - Mesterskab J1 120122 Melika Andersen

Ravnsborg Skytteforening ..

200/10

200/08

400/18


2

124029 Kenni Høj

Ravnsborg Skytteforening ..

197/09

200/07

397/16


3

111680 Emil M. Jørgensen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/04

199/11

396/15


4

104586 Anders Østergaard

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/07

196/05

392/12



Riffel, 15m - Mesterskab J2






1

113898

Kevin Rej

Ravnsborg Skytteforening ..

199/11

196/07

395/18

2

124027

Mads H. Larsen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/06

196/07

393/13

3

102283

Isabel Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/04

192/06

383/10

4

123651

Mathias Andersson

Frejlev-Vantore Skyttefor..

166/00

172/00

338/00

Riffel, 15m - Mesterskab US2







1

111722 Line Munk-Knudsen

Ravnsborg Skytteforening ..

187/03

183/03

370/06


2

118509 Karina Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

175/00

183/02

358/02


3

115056 Mikkel Nielsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/00

174/00

349/00


1

Riffel, 15m - Mesterskab UÅ2 101228 Philip Petersen

Ravnsborg Skytteforening ..

195/06

195/04

390/10


1

Riffel, 15m - Mesterskab VS2 53860     Birgitte Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

189/02

183/02

372/04


2

102290 Kim Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

180/01

181/01

361/02


3

53807     Henrik Leon Hansen

Ravnsborg Skytteforening ..

184/01

177/00

361/01


Riffel, 15m - Mesterskab VS3







1

54013     Kent Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/01

178/02

353/03


2

54015     Kasper Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/02

176/00

353/02


1

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1 118508 Renè Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/10

197/07

394/17


2

90322     Allan Frost

Ravnsborg Skytteforening ..

197/07

197/06

394/13


1

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2 54053     Sonny Strange

Frejlev-Vantore Skyttefor..

196/07

193/04

389/11


2

122286 Henrik Mikkelsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/05

197/06

386/11


1

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3 130853 Karina Andersson

Frejlev-Vantore Skyttefor..

190/02

191/04

381/06


2

54024     Conni Janosz

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/01

190/01

381/02


Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1   53622     Erling Ahmt                               Ravnsborg Skytteforening ..                   190/03                                      196/01                   386/04

 

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1   53583     Lisa Jørgensen                         Ravnsborg Skytteforening ..                   190/01                                      193/05                   383/06

 

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1

80135

Gitte Bach Larsen

Errindlev Skytteforening ..

179/00

179/00

358/00

2

54037

Karl Andersen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/03

166/00

343/03

Riffel, 15m - Klasse BK1

1

127385

Diana Mortensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

2

120225

Oscar P. Kristensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/05

3

128562

Mikkel Johansen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1

133803

Annika Løje

Frejlev-Vantore Skyttefor..

200/11

2

102291

Kristian Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

2

124622

Jeppe Jensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

199/10

4

104598

Niclas Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/08

5

123654

Freya Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

197/07

6

130641

Agnethe Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/04

7

117249

Rasmus Clausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/06

8

123652

Anna Hansen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/05

9

124623

Johan Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

193/06

10

125344

Rasmus Nielsen-Borup

Ravnsborg Skytteforening ..

192/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1

133776

Mikkel Henriksen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/06

2

128935

Christian Heising

Ravnsborg Skytteforening ..

195/03

3

130638

Gustav L. Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

192/04

4

117248

Mille Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/06

5

128916

Siw Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

191/02

6

130636

Oliver Romme

Øster Ulslev Skytteforeni..

190/03

7

124725

Lukas Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/04

8

130637

Emil Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

188/02

9

130985

Nikoline N.S. Jensen

Ravnsborg Skytteforening ..

187/03

10

128874

Nanna H. Klausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

183/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1    131713  Anders Jensen                          Ravnsborg Skytteforening ..                                                                    169/01

 

Riffel, 15m - Klasse J1

1

120122

Melika Andersen

Ravnsborg Skytteforening ..

200/10

2

124029

Kenni Høj

Ravnsborg Skytteforening ..

197/09

3

111680

Emil M. Jørgensen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/04

4

104586

Anders Østergaard

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1

113898

Kevin Rej

Ravnsborg Skytteforening ..

199/11

2

124027

Mads H. Larsen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/06

3

102283

Isabel Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/04

4

123651

Mathias Andersson

Frejlev-Vantore Skyttefor..

166/00

1

Riffel, 15m - Klasse US2 111722 Line Munk-Knudsen

Ravnsborg Skytteforening ..

187/03


2

115056 Mikkel Nielsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/00


2

118509 Karina Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

175/00

1

Riffel, 15m - Klasse UÅ2 101228    Philip Petersen

Ravnsborg Skytteforening ..

195/06

1

Riffel, 15m - Klasse VS2 53860     Birgitte Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

189/02

2

53807     Henrik Leon Hansen

Ravnsborg Skytteforening ..

184/01

3

102290 Kim Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

180/01


Riffel, 15m - Klasse VS3



1

54015     Kasper Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/02

2

54013     Kent Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/01

1

Riffel, 15m - Klasse VÅ1 118508 Renè Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/10

2

90322     Allan Frost

Ravnsborg Skytteforening ..

197/07

1

Riffel, 15m - Klasse VÅ2 54053     Sonny Strange

Frejlev-Vantore Skyttefor..

196/07

2

122286 Henrik Mikkelsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/05

1

Riffel, 15m - Klasse VÅ3 54024     Conni Janosz

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/01

2

130853 Karina Andersson

Frejlev-Vantore Skyttefor..

190/02

1

Riffel, 15m - Klasse SE1 53622     Erling Ahmt

Ravnsborg Skytteforening ..

190/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1   53583     Lisa Jørgensen                         Ravnsborg Skytteforening ..                   190/01

 

Riffel, 15m - Klasse SE3

1

80135

Gitte Bach Larsen

Errindlev Skytteforening ..

179/00

2

54037

Karl Andersen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/03

Resultater 27. januar i Ravnsborg

30-01-2018 15:47:36 - DDS SP v.3.16.4.1

RESULTATLISTE
FIRKANTSTÆVNE RAVNSBORG 2018














Holdkonkurrence: BK











1

Frejlev-Vantore Skytteforening






102291

Kristian Boesen

Klasse: MB2

199/09    200/08    399/17



117249

Rasmus Clausen

Klasse: MB2

198/08    198/06    396/14



127385

Diana Mortensen

Klasse: MB1

195/09    198/11    393/20



123654

Freya Kristensen

Klasse: MB2

196/04    195/02    391/06



Total

1579/57
















2

Ravnsborg Skytteforening






128562

Mikkel Johansen

Klasse: MB1

198/07    198/07    396/14



111037

Palina Rasmussen

Klasse: MB2

200/10    197/06    397/16



125344

Rasmus Nielsen-Borup

Klasse: MB2

197/08    196/04    393/12



131139

Julie Pedersen

Klasse: MB4

196/05    195/09    391/14



Total

1577/56
















3

Øster Ulslev Skytteforening






104598

Niclas Aalborg Jepsen

Klasse: MB2

195/05    199/06    394/11



120225

Oscar P. Kristensen

Klasse: MB1

197/08    199/08    396/16



130641

Agnethe Ringsing

Klasse: MB2

196/05    199/08    395/13



124623

Johan Ringsing

Klasse: MB2

195/08    196/06    391/14



Total

1576/54
















4

Errindlev Skytteforening






M0002

Nicklaas Hansen

Klasse: MB4

196/04    191/04    387/08



Total

387/08

















Holdkonkurrence: Mix











1

Ravnsborg Skytteforening






111680

Emil M. Jørgensen

Klasse: MJ1

198/08    199/05    397/13



90322

Allan Frost

Klasse: MVÅ1

198/09    199/06    397/15



101228

Philip Petersen

Klasse: MUÅ2

199/10    198/10    397/20



120122

Melika Andersen

Klasse: MJ1

200/10    198/08    398/18



53644

Miriam K. Nielsen

Klasse: MUÅ1

196/09    198/09    394/18



124029

Kenni Høj

Klasse: MJ2

198/07    197/06    395/13



Total

2378/97
















2

Frejlev-Vantore Skytteforening






54053

Sonny Strange

Klasse: MVÅ3

195/03    197/07    392/10



102283

Isabel Boesen

Klasse: MJ2

194/03    194/06    388/09



130853

Karina Andersson

Klasse: MVÅ3

192/06    192/05    384/11



54024

Conni Janosz

Klasse: MVÅ3

186/02    188/02    374/04



123651

Mathias Andersson

Klasse: MJ2

189/03    178/01    367/04



54037

Karl Andersen

Klasse: MSE3

167/00    166/00    333/00



Total

2238/38
















3

Errindlev Skytteforening






120220

Andreas Christiansen

Klasse: MJ2

191/04    197/03    388/07



120221

Sonny Rasmussen

Klasse: MJ2

190/01    193/06    383/07



80135

Gitte Bach Larsen

Klasse: MSE3

188/03    189/02    377/05



53433

Henrik Pedersen

Klasse: MVÅ3

186/00    185/02    371/02



53399

Lene Henningsen

Klasse: MVÅ3

182/00    178/01    360/01



Total

1879/22

















Holdkonkurrence: Stilling











1

Ravnsborg Skytteforening






111722

Line Munk-Knudsen

Klasse: MUS2

187/05    186/04    373/09



53860

Birgitte Nielsen

Klasse: MVS2

183/01    185/03    368/04



53807

Henrik Leon Hansen

Klasse: MVS2

179/01    180/01    359/02



118509

Karina Nielsen

Klasse: MUS2

183/00    179/00    362/00



Total

1462/15
















2

Frejlev-Vantore Skytteforening






102290

Kim Boesen

Klasse: MVS2

185/03    184/00    369/03



54015

Kasper Kristensen

Klasse: MVS3

172/00    179/02    351/02



115056

Mikkel Nielsen

Klasse: MUS2

178/02    177/02    355/04



54013

Kent Boesen

Klasse: MVS3

178/01    175/00    353/01



Total

1428/10

















Individuelle resultater:


















Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1





1

120225

Oscar P. Kristensen

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

197/08    199/08    396/16


2

128562

Mikkel Johansen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/07    198/07    396/14


3

127385

Diana Mortensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

195/09    198/11    393/20















Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2





1

102291

Kristian Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

199/09    200/08    399/17


2

111037

Palina Rasmussen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

200/10    197/06    397/16


3

117249

Rasmus Clausen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

198/08    198/06    396/14


4

130641

Agnethe Ringsing

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

196/05    199/08    395/13


5

104598

Niclas Aalborg Jepsen

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

195/05    199/06    394/11


6

125344

Rasmus Nielsen-Borup

23-008 Ravnsborg Skytteforening

197/08    196/04    393/12


7

124623

Johan Ringsing

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

195/08    196/06    391/14


8

123654

Freya Kristensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

196/04    195/02    391/06


9

123652

Anna Hansen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

193/03    196/09    389/12















Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3





1

128935

Christian Heising

23-008 Ravnsborg Skytteforening

193/07    192/02    385/09


2

124725

Lukas Kristensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

195/04    188/01    383/05


3

117248

Mille Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

191/01    190/03    381/04


4

130985

Nikoline N.S. Jensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

186/05    190/04    376/09


5

128874

Nanna H. Klausen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

185/02    180/01    365/03















Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4





1

131139

Julie Pedersen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

196/05    195/09    391/14


2

M0003

Annika Løje Olsen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

195/05    195/05    390/10


3

M0002

Nicklaas Hansen

23-013 Errindlev Skytteforening

196/04    191/04    387/08


4

M0001

Maditten Christensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

188/01    191/03    379/04


5

131712

Frederik Friis

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

185/01    191/04    376/05















Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1





1

120122

Melika Andersen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

200/10    198/08    398/18


2

111680

Emil M. Jørgensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/08    199/05    397/13


3

104586

Anders Østergaard

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

198/08    198/06    396/14


4

110239

Xenia Munch Kjær Rasmussen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

195/04    197/03    392/07















Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2





1

124029

Kenni Høj

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/07    197/06    395/13


2

124027

Mads H. Larsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

196/05    196/04    392/09


3

113898

Kevin Rej

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/05    193/04    391/09


4

120220

Andreas Christiansen

23-013 Errindlev Skytteforening

191/04    197/03    388/07


5

102283

Isabel Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

194/03    194/06    388/09


6

120221

Sonny Rasmussen

23-013 Errindlev Skytteforening

190/01    193/06    383/07


7

131140

Laura Heising

23-008 Ravnsborg Skytteforening

187/05    187/01    374/06


8

123651

Mathias Andersson

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

189/03    178/01    367/04















Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2





1

111722

Line Munk-Knudsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

187/05    186/04    373/09


2

118509

Karina Nielsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

183/00    179/00    362/00


3

115056

Mikkel Nielsen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

178/02    177/02    355/04















Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 1





1

53644

Miriam K. Nielsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

196/09    198/09    394/18


2

93567

Sara Hansen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/10    196/07    394/17















Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2





1

101228

Philip Petersen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

199/10    198/10    397/20















Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2





1

102290

Kim Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

185/03    184/00    369/03


2

53860

Birgitte Nielsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

183/01    185/03    368/04


3

53807

Henrik Leon Hansen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

179/01    180/01    359/02















Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3





1

54013

Kent Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

178/01    175/00    353/01


2

54015

Kasper Kristensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

172/00    179/02    351/02















Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 1





1

53622

Erling Ahmt

23-008 Ravnsborg Skytteforening

195/06    197/06    392/12















Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 2





1

53583

Lisa Jørgensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

194/01    194/06    388/07















Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 3





1

80135

Gitte Bach Larsen

23-013 Errindlev Skytteforening

188/03    189/02    377/05


2

54037

Karl Andersen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

167/00    166/00    333/00















Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1





1

90322

Allan Frost

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/09    199/06    397/15


2

118508

Renè Nielsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

199/09    193/05    392/14















Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2





1

127837

Brian H. Larsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

197/03    197/10    394/13















Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 3





1

54053

Sonny Strange

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

195/03    197/07    392/10


2

130853

Karina Andersson

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

192/06    192/05    384/11


3

54024

Conni Janosz

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

186/02    188/02    374/04


4

53433

Henrik Pedersen

23-013 Errindlev Skytteforening

186/00    185/02    371/02


5

53399

Lene Henningsen

23-013 Errindlev Skytteforening

182/00    178/01    360/01















Gevær, 15m. - Mesterskab BK Max 10 år





1

128916

Siw Aalborg Jepsen

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

194/02    192/06    386/08


2

130636

Oliver Romme

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

194/06    191/01    385/07


3

130640

Christian Friis

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

192/04    192/06    384/10


4

131713

Anders Jensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

153/00    140/00    293/00















Gevær, 15m. - Klasse Børn 1





1

128562

Mikkel Johansen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/07


2

120225

Oscar P. Kristensen

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

197/08


3

127385

Diana Mortensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

195/09















Gevær, 15m. - Klasse Børn 2





1

111037

Palina Rasmussen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

200/10


2

102291

Kristian Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

199/09


3

117249

Rasmus Clausen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

198/08


4

125344

Rasmus Nielsen-Borup

23-008 Ravnsborg Skytteforening

197/08


5

130641

Agnethe Ringsing

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

196/05


6

123654

Freya Kristensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

196/04


7

124623

Johan Ringsing

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

195/08


8

104598

Niclas Aalborg Jepsen

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

195/05


9

123652

Anna Hansen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

193/03















Gevær, 15m. - Klasse Børn 3





1

124725

Lukas Kristensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

195/04


2

128935

Christian Heising

23-008 Ravnsborg Skytteforening

193/07


3

117248

Mille Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

191/01


4

130985

Nikoline N.S. Jensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

186/05


5

128874

Nanna H. Klausen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

185/02















Gevær, 15m. - Klasse Børn 4





1

131139

Julie Pedersen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

196/05


2

M0002

Nicklaas Hansen

23-013 Errindlev Skytteforening

196/04


3

M0003

Annika Løje Olsen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

195/05


4

M0001

Maditten Christensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

188/01


5

131712

Frederik Friis

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

185/01















Gevær, 15m. - Klasse Junior 1





1

120122

Melika Andersen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

200/10


2

104586

Anders Østergaard

23-016 Øster Ulslev Skytteforening

198/08


2

111680

Emil M. Jørgensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/08


4

110239

Xenia Munch Kjær Rasmussen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

195/04















Gevær, 15m. - Klasse Junior 2





1

124029

Kenni Høj

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/07


2

113898

Kevin Rej

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/05


3

124027

Mads H. Larsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

196/05


4

102283

Isabel Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

194/03


5

120220

Andreas Christiansen

23-013 Errindlev Skytteforening

191/04


6

120221

Sonny Rasmussen

23-013 Errindlev Skytteforening

190/01


7

123651

Mathias Andersson

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

189/03


8

131140

Laura Heising

23-008 Ravnsborg Skytteforening

187/05















Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2





1

111722

Line Munk-Knudsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

187/05


2

118509

Karina Nielsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

183/00


3

115056

Mikkel Nielsen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

178/02















Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1





1

93567

Sara Hansen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

198/10


2

53644

Miriam K. Nielsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

196/09















Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2





1

101228

Philip Petersen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

199/10















Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2





1

102290

Kim Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

185/03


2

53860

Birgitte Nielsen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

183/01


3

53807

Henrik Leon Hansen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

179/01















Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3





1

54013

Kent Boesen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

178/01


2

54015

Kasper Kristensen

23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening

172/00















Gevær, 15m. - Klasse Senior 1





1

53622

Erling Ahmt

23-008 Ravnsborg Skytteforening

195/06















Gevær, 15m. - Klasse Senior 2





1

53583

Lisa Jørgensen

23-008 Ravnsborg Skytteforening

194/01